Призначення протипожежних дверей

Призначення протипожежних дверей

Металеві вогнестійкі двері виконують низку важливих функцій:

  1. Перш за все, вони здатні стримувати вогонь під час пожежі, дозволяючи пожежникам наблизитися до палаючої зони швидко, безпечно і ефективно, щоб приборкати полум’я.
  2. Вони закривають приміщення, де сталася пожежа, убезпечуючи його від подальшого поширення вогню.
  3. Завдяки стримуванню полум’я і диму, вони надають людям, що перебувають у будівлі, достатньо часу для безпанічної евакуації.
  4. Вогнестійкі двері також допомагають пожежникам швидко доставити засоби для гасіння вогню, забезпечуючи оперативне і методичне приборкання пожежі.

Звичайні двері не мають такої здатності довго стримувати вогонь, що спричиняє швидке поширення полум’я по будівлі, завдаючи значних збитків майну і створюючи серйозну загрозу життю людей.

Конструкція протипожежних дверей є простою, але дуже ефективною. Вона включає такі елементи:

  • Дверне полотно, виготовлене з вогнестійкого металу.
  • Підсилене дверне коробка.
  • Утеплювач з негорючого матеріалу.
  • Ущільнювальні гумки для тісного прилягання дверного полотна до коробки.
  • Дверна фурнітура.

Протипожежні двері можуть мати різні конструкції, хоча їх функціональність залишається однаковою. Залежно від дизайну вони можуть бути глухими або з склом, правими або лівими, однією стулкою або з двома, зі скляним вікном, з порогом або без нього.

Фурнітура протипожежних дверей відіграє важливу роль у їхньому функціонуванні. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів, які, так само як і самі двері, мають високий рівень вогнестійкості. Фурнітура складається з замка, додаткових замків, дверних петель, ригеля з протизнімним захистом і торцевих шпингалетів.

Навіть під впливом вогню фурнітура зберігає свою функціональність. Петлі та замки не плавляться, що забезпечує їх рухливість не менше однієї години при контакті з відкритим полум’ям. Це дозволяє пожежникам легко відкрити двері і швидко отримати доступ до зони пожежі.

Якщо вам потрібні протипожежні двері ЕІ60 в Україні, ви можете звернутися до інтернет-магазину Parafire. Вони пропонують широкий вибір вогнестійких дверей за привабливими цінами для будівель різних типів. У їхньому асортименті ви знайдете протипожежні двері для виробничих, комерційних, офісних, житлових, складських і підвальних приміщень. Всі двері відповідають стандартам пожежної безпеки і можуть бути доставлені в будь-який регіон України.